P30-ART

[-]
آخرین ارسالی ها
اطلاعیه مهم : انعقاد قرار داد با پارس خودرو و تحویل خودروهای داخلی برلیانس و ساندرو
شروع کننده:admin آخرین پست توسط:Harmooni پاسخ ها:539 آخرین اخبار مرتبط با واردات خودروهای معلولین نمایش ها:711699 زمان:۱۳۹۸-۶-۱۰
در خصوص خودروهای وارداتی معلولین با تخفیف 30میلیون تومان
شروع کننده:alireza081279 آخرین پست توسط:Harmooni پاسخ ها:11 آخرین اخبار مرتبط با واردات خودروهای معلولین نمایش ها:15517 زمان:۱۳۹۸-۶-۱۰
ليست رشته هاي بدون کنکور دانشگاه آزاد
شروع کننده:bhrprn آخرین پست توسط:bhrprn پاسخ ها:0 آخرین پیشرفت های خودروسازان داخلی نمایش ها:1665 زمان:۱۳۹۷-۵-۸
درخواست معرفی تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک برای پراید
شروع کننده:ناصر شاهبداقی آخرین پست توسط:xavi پاسخ ها:9 مراکز مجاز ساخت گاز و ترمز و کلاچ دستی و گیربکس اتوماتیک نمایش ها:21740 زمان:۱۳۹۷-۲-۲۵
عکس های انواع ویلچر های جدید
شروع کننده:admin آخرین پست توسط:xavi پاسخ ها:1 آخرین پیشرفت های خودروسازان خارجی نمایش ها:5644 زمان:۱۳۹۷-۲-۱۵
بزرگترین سایت تحلیلی خبری معلولین ایران افتتاح شد
شروع کننده:admin آخرین پست توسط:admin پاسخ ها:0 پشتیبانی و اطلاعیه های مهم انجمن نمایش ها:1976 زمان:۱۳۹۷-۲-۷
معافیت جدید ۳۰ میلیون تومانی ترخیص خودرو برای جانبازان و معلولین
شروع کننده:admin آخرین پست توسط:Harmooni پاسخ ها:4 آخرین اخبار مرتبط با واردات خودروهای معلولین نمایش ها:10064 زمان:۱۳۹۸-۶-۱۰
خودرو داخلی
شروع کننده:dmarvin آخرین پست توسط:xavi پاسخ ها:4 قیمت و لیست خودروهای سواری مجاز برای واردات نمایش ها:8953 زمان:۱۳۹۶-۱۲-۲۶
تمدید فعالیت انجمن دفاع از امتیاز خودروهای وارداتی معلولین ایران تا پایان سال 1397
شروع کننده:admin آخرین پست توسط:admin پاسخ ها:0 پشتیبانی و اطلاعیه های مهم انجمن نمایش ها:2232 زمان:۱۳۹۷-۲-۷
ترخیص کالا - فرودگاه بین المللی امام خمینی
شروع کننده:hakhamanesh20 آخرین پست توسط:hakhamanesh20 پاسخ ها:0 مقالات و اطلاعیه های مهم حقوقي و قضايي نمایش ها:1992 زمان:۱۳۹۶-۱۱-۲۶
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم : انعقاد قرار داد با پارس خودرو و تحویل خودروهای داخلی برلیانس و ساندرو
۱۳۹۶-۹-۵, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #531
RE: اطلاعیه مهم : انعقاد قرار داد با پارس خودرو و تحویل خودروهای داخلی برلیانس و ساندرو
با سلام خدمت همه بزرگواران
دو لیست اسامی به نمایندگی های پارس خودرو جهت تحویل خودرو معلولین اعلام گردیده است . 1396/08/04
افرادی که در لیست دوم و سوم میباشند می توانند با مراجعه به نمایندگی ها نسبت به ثبت درخواست خود جهت خرید خودرو مورد نظر اقدام نمایند. 1396/09/05
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۶-۹-۱۲, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #532
RE: اطلاعیه مهم : انعقاد قرار داد با پارس خودرو و تحویل خودروهای داخلی برلیانس و ساندرو
(۱۳۹۶-۷-۲۰ ۱۰:۳۰ صبح)netarad نوشته شده توسط:  سلااااااااام
دوستان کسی هست که با خودرو که از پارس خودرو گرفته پلاک معلولی گرفته باشه؟
بهزیستی اصفهان میگه تا پنج سال امکان گرفن پلاک معلولین نیست برای این خودرو ها

سلام
بنده سه ماه پیش اقدام کردم برای پلاک ویژه و اتفاقا امروز رفته بودم برای دریافت نامه برای تعویض پلاک تمام کارهاش رو انجام دادم فقط مونده سایپا اجازه نامه بده تا برم تعویض پلاک
اگر اطلاعات بیشتری خواستید این شماره بنده هستش میتونید تماس بگیرید
09157784023 ایزی
۱۳۹۶-۱۰-۱۶, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #533
سلام دوستان خبری جدیدی نسبت رهن سند خودروها ندارن

۱۳۹۶-۱۱-۲۶, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #534
سلام دوستان  خواستم به اطلاع برسانم که یکی از دوستان که قبلا حواله اش را فروخته بود جدیدا  از اداره دارای مبلغ 5 میلیون تومان مالیات برایش در نظر گرفتن که باید پرداخت کنه 
خواستم بدونم آیا کس دیگری هم دچار این مشکل شده یا خیر؟
باتشکر
۱۳۹۶-۱۲-۱۳, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #535
سلام به همه دوستان
آیا امکان ثبت نام جدید هست؟ چه برای واردات و یا تحویل خودروی داخلی؟
من مدت هاست که غیر فعال هستم و حتی به بهزیستی هم مراجعه نکردم.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

۱۳۹۷-۲-۱۶, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #536
(۱۳۹۶-۶-۱۶ ۱۲:۱۷ عصر)'kamal765' نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۶-۶-۱۵ ۱۰:۴۵ صبح)'harmooni1349' نوشته شده توسط:  سلام و درود  خدا برشما خوبان  همچنین عزیزانی که پیگیر حل مشکلات دریافت خودروی معلولین بودند    
بزرگواران خبری  از فک رهن  خودر ها نشده (لغو تعهد 5 ساله )
بزرگوارانی که ارتباط دارند با مسئولین وزارت رفاه و  بهزیستی   لطف میکنند این مشکل روهم رفع کنند  
واقعا این ظلمه که پول رو هم بگیرند  بعد خودروی که بیشتر از 2 سال گرانتی نداره و ......  5 سال ما باید نگهداری کنیم 
سپایگزار شما خوبان هستم 
در پناه حق باشید 

سلام دوست عزیز بنده به نوبه خود هم به وزارت رفاه و سازمان بهزیستی کشور و هم هیئت دولت و ریاست جمهوری رهبری مکاتبه کرده ام و همچنین نماینده شهر مون شماه هم میتونید همین کار را انجام بدید تا شاید فشاری به مسئولان بی مسئولیت بیاید و این قانون من درآوردی ناجوانمردانه را لغو کنند باتشکر

با سلام دوست عزیز . اگه موافق باشید چند نفر از ما حضوری به دفتر وزیر رفاه بریم و مشکل رو مطرح کنیم هرچه تعدادمون بیشتر باشه بهتر . در صورت تمایل هر یک از دوستان با این شماره تماس بگیرید تا در وقت معین حضور به هم رسانیم.09183740041

۱۳۹۷-۴-۱۵, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #537
سلا»
می خواستم ببینم از دوستان کسی هست که جدیداً به پارس خودرو برای ثبت نام دریافت خودرو مراجعه کرده باشه؟
آیا ثبت نام در پارس خودرو با معرفینامه از بهزیستی انجام میشه؟
ممنون از همه عزیزان
۱۳۹۷-۱۱-۲۸, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #538
(۱۳۹۶-۷-۱۹ ۰۱:۱۵ صبح)'‌mostaf.k' نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۶-۷-۱۸ ۰۵:۲۰ عصر)'kamal765' نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۶-۷-۱۷ ۰۱:۲۲ صبح)'‌mostaf.k' نوشته شده توسط:  سلام من چهارشنبه رفتم وزارت رفاه برای درخواست برداشتن ممنوعیت فروش ۵ساله خودروهای تحویلی كه مسئولش آقای باقری گفت شمادومین نفرهستیدكه برای این موضوع آمدیداگرتعدادبیشتری ازشماخطاب به وزیرنامه بنویسنداین ممنوعیت برداشته خواهدشدچون برای ماشین خارجی بودوچون اعتراضی ازطرف ماصورت نگرفته اقدامی ازطرف دولت نشده برای برداشتنش تنهاكاری كه همه بایدانجام بدیم فكس نامه خطاب به وزیربرای لغوعدم فروش میباشدلطفاتمام دوستان رامتقاعدكنیدتااین كارراانجام بدن ممنون

02166580095 شماره فكس مستقیم دكترربیعی لطفافكسی كه میكنیدخطاب به وزیررفاه آقای دكترربیعی باشدلطفامضایقه نكنیدتا ممنوعیت فروش برداشته شود

سلام دوست عزیز سپاس که پیگیر شدید بنده از سال گذشته پیگیر این موضوع هستم وحتی برای ریاست جمهوری و بیت رهبری و نماینده هم نامه نوشته و در این سایت هم بارها نوشتم که دوستان نیز چنین اقداماتی انجام بدن اما متاسفانه اقدامی صورت نگرفته است

سلام به شما واقعااین قضیه عدم فروش یه معضل شده وراه حلض فقط دست وزارت رفاه هست من ازراههای دیگه هم پیگیرشدم آخرش رسیدم به اینجاشماهم ناامیدنشوبه شماره كه دادم فكس كنیدامیدوارم تعدادمون بیشتربشه حركتی ازجانب دولت صورت بگیره این نظركارمندهای وزارت بود

سلام. در خصوص فک رهن خودرو دریافتی در خواست خود را ذر سامانه سامد مطرح کنید.موفق باشید!

۱۳۹۸-۴-۱, ۰۹:۱۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۸-۴-۱ ۰۹:۱۶ صبح، توسط javadtakroz.)
ارسال: #539
سلام خدمت دوستان

در سال 98 دو مصوبه خودرویی دولت ویژه معلولان و جانبازان
هیئت وزیران با هدف کمک به معلولان با اصلاح مصوبه قبلی خود با کاهش زمان مجاز برای فروش از پنج سال به سه سال در مورد خودروهای وارداتی ویژه معلولان موافقت کرد.همچنین با اصلاح تصویب نامه های قبلی، واردات حداکثر ۵۰۰ دستگاه خودرو در هر سال ویژه جانبازان ۷۰ درصد مشروط  به رعایت آیین‌نامه ضوابط فنی واردات خودرو و سایر قوانین و مقررات به تصویب رسید.

لینک خبر

http://www.behzisti.ir/news/705/%D8%AF%D...8%A7%D9%86

۱۳۹۸-۶-۱۰, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۸-۶-۱۰ ۱۱:۲۴ صبح، توسط Harmooni.)
ارسال: #540
سلام وقت شما خوبان خدا بخیر
بزرگواران این بخشنامه کاهش سال شامل خودروی داخلی هم میشه ؟؟
یعنی من که اسفند 95 گرفتم ولی سند 96 خورده امسال میشه 98 دیگه سند ازاد میشه ؟؟

ای کاش کلا این محدودیت در مورد خودروی داخلی برداشته میشد .

عزیزی اگر خبری داره ممنون میشم بیان کنه که الان تکلیف چی هست ، قانون هنوز مثل سابق هست یا تغییری صورت گرفته ؟؟؟

سپاس از شما خوبان به ویژه عزیزانی که در راستای تحقق حق معلولین گام برمیدارند
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif